FORD B-MAX

FORD B-MAX - stworzony z myślą o tętniącym życiem mieście

Ford B-MAX został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Dlatego posiada on niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach. 

Wyróżniające się wzornictwo

Ford B-MAX cechuje wyjątkowa konstrukcja. Gdy tylko otworzysz drzwi, natychmiast zauważysz brak słupków nadwozia „B”, które standardowo dzielą samochód na przednią i tylną część. W Fordzie B-MAX zostały one starannie zintegrowane z drzwiami, dzięki czemu nic nie przeszkadza w dostępie do wnętrza.  Wnętrze Forda B-MAX cechuje elegancja, przestronność oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów – subtelnych odcieni kolorów i chromowanych detali. Panoramiczny dach na całą długość dachu, dzięki któremu wnętrze jest bardzo dobrze naświetlone, tworzy komfortowe środowisko dla kierowcy i jego pasażerów. B-MAX jest dostępny w szerokiej gamie kolorów nadwozia.

Przyjemna jazda po mieście

Ford B-MAX sprawia, że prowadzenie samochodu po ulicach miasta jest łatwiejsze i przyjemniejsze, a to dzięki nowoczesnym technologiom Forda zastosowanym w tym modelu: nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS), dodatkowa kontrola podczas ruszania pod górę (HSA), łatwiejsze cofanie dzięki kamerze, czujniki parkowania, układ poprawiający przyczepność, trzymanie się drogi i zwrotność na zakrętach (TVC), elektryczny układ wspomagania kierownicy (EPAS), tempomat.Zastosowany w Fordzie B-MAX system drzwi ułatwiający dostęp do wnętrza znacznie usprawnia wsiadanie i wysiadanie w ciasnych miejscach. Podwójne przesuwane drzwi tylne oraz skrzydłowe drzwi przednie otwierają wnętrze aż na 1,5 metra szerokości. Pojazd posiada m.in. system Ford SYNC, bezkluczykowy system Ford KeyFree, czy automatyczne wycieraczki.

Imponująca moc i wydajność

Zastosowane w Fordzie B-MAX silniki i skrzynie biegów umożliwiają stworzenie własnej kombinacji. Do wyboru jest między innymi 1,0-litrowy silnik benzynowy EcoBoost, który dostarcza tyle mocy, co jego klasyczny odpowiednik o pojemności 1,6-litra (przy zachowaniu najniższego w klasie zużycia paliwa), a także unowocześniony silnik wysokoprężny 1,6 TDCi. 

Bezpieczny

Ford B-MAX nie tylko chroni kierowcę i pasażerów w razie kolizji, ale także zawiera rozwiązania techniczne, których zadaniem jest zapobieganie wypadkom.Podczas wewnętrznych testów bezpieczeństwa, Ford B-MAX osiągnął wyjątkowe rezultaty, co zostało potwierdzone najwyższą pięciogwiazdkową notą w testach zderzeniowych niezależnej organizacjiEuro NCAP. Oto kilka powodów, dla których podróżowanie Fordem B-MAX jest bezpieczniejsze od jazdy innymi samochodami np.: nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) system SYNC z funkcją wzywania pomocy, dodatkowo wzmocniona konstrukcja nadwozia.


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.