Ford Fiesta Van

Nowy Ford Fiesta Van to połączenie komfortu, technologii i oszczędności paliwa, jakie zapewnia mały samochód, z praktycznością i wydajnością pojazdu użytkowego. Naszym nowym vanem możesz zarówno sprawnie poruszać się po zatłoczonych ulicach, jak i załadować i rozładować go praktycznie w każdym miejscu. A to co jeszcze bardziej ucieszy jego właściciela, to niskie koszty eksploatacji.

Wygląd potwierdzający gotowość do pracy

Zastosowane w nowym Fordzie Fiesta Van rozwiązania Ford Kinetic Design unowocześniły konstrukcję i odświeżyły wygląd – bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Mocno wyprofilowane nadwozie Forda Fiesta Van świetnie zaznacza swoją indywidualność i nowoczesność. Kabina Forda Fiesta Van czyni codzienną pracę przyjemniejszą, bezpieczniejszą i wygodniejszą. Dlatego jak przystało na świetny samochód służbowy, zapewnia ona niezbędną przestrzeń, komfort, elegancję i jest przy tym wyposażona w wiele inteligentnych technologii i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo. Przestrzeń ładunkowa o objętości 1,0 m3posiada ochronną, twardą gumową matę podłogową, cztery boczne uchwyty mocujące (zgodne z normami DIN) oraz pełnej wysokości przegrodę (zgodne z normami DIN).

Przyjemność prowadzenia

Nowy Ford Fiesta Van zapewnia doskonałe prowadzenie i jest wyposażony w liczne rozwiązania zapewniające komfort i wygodę. Wszystko po to, aby uprzyjemnić każdy dzień pracy za kółkiem. Dostępne w opcji technologie, takie jak kamera cofania oraz czujniki parkowania, ułatwiają i uprzyjemniają prowadzenie Forda Fiesta Van, czyniąc ten samochód jeszcze bardziej wydajnym w pracy. Sterowanie głosem, Ford Easy Fuel czy samochodowy system audio DAB zapewnią Ci przyjemne i bardziej komfortowe korzystanie z samochodu.

Niska emisja, wysoka wydajność

Silniki Forda Fiesta Van skonstruowano z myślą o ciężkiej pracy, ekonomiczności i dbałości o środowisko. Dlatego wykorzystano w nich innowacyjne technologie ECOnetic, które zapewniają niezrównane osiągi przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa i emisji CO2. Bez względu na to, do czego ma służyć Ford Fiesta Van, zawsze znajdziesz silnik odpowiadający swoim potrzebom. Wśród nich masz do wyboru 1,25-litrowy silnik benzynowy, nowy 1,5-litrowy silnik TDCi, udoskonalony silnik 1,6-litrowy TDCi oraz 1,6-litrowy silnik TDCi ECOnetic. Decyduj: benzyna czy diesel, sportowy charakter czy 3,3 l/100 km zużycia paliwa.

Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoim i ładunku

Wiemy, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów i przewożonego ładunku. Dlatego Ford Fiesta Van wyposażony został w szeroką gamę funkcji ochronnych np. Ford SYNC z funkcją Emergency Assistance, Active City Stop, układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach (HLA), elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP).


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.