Ford Ranger

Całkowicie nowy Ford Ranger został poddany bezlitosnym testom w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, w ekstremalnych temperaturach, w najtrudniejszym terenie na Ziemi. Jest gotów na najcięższe wyzwania, jakie przed nim postawisz!

Wzornictwo podkreślające moc, linia nadwozia zwiększająca oszczędność paliwa

Nowy Ford Ranger może się poszczycić opływowym i nowoczesnym kształtem nadwozia, stworzonym z myślą o ciężkiej pracy. Aerodynamiczny przód zwiększa ekonomiczność, natomiast uniesiona linia boczna zapewnia lepszą ochronę pasażerów.Ranger ma wygląd twardziela, lecz wewnątrz skrywa przyjazną i komfortową przestrzeń.Każda z trzech wersji kabiny została poszerzona, co oznacza większą przestrzeń dla wszystkich pasażerów. Wersja z podwójną kabiną pochwalić się może największą przestrzenią na nogi w swojej klasie! Aby zapewnić odpowiedni komfort, nowoczesne wnętrze Forda Ranger wyposażyliśmy w wysokiej jakości materiały, regulowane przednie fotele oraz największą w klasie przestrzeń na nogi. Teraz jadąc na spotkanie biznesowe, teren budowy czy plażę, zawsze będziesz czuć się tak wygodnie, jak w samochodzie osobowym.

Jest moc

Całkowicie nowy Ranger, wyposażony w zaawansowany silnik wysokoprężny i sześciobiegową skrzynię biegów podoła każdemu wyzwaniu! 3,2-litrowy silnik TDCi (diesel) dysponuje mocą 200 KM oraz momentem obrotowym 470 Nm. Silniki o większej mocy wykorzystują turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VGT), która kontroluje ilość wytwarzanej mocy i momentu obrotowego. Poprawia rozruch i daje wiodący w klasie moment obrotowy przy niskich prędkościach, nawet bez dotykania pedału gazu - minimalizując zużycie paliwa i emisję spalin.

Bezpieczny

Pojazd jest wyposażony w szereg technologii i systemów bezpieczeństwa. Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP) wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy i dokonuje automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze, dzięki czemu bez względu na warunki kierowca zawsze zachowuje kontrolę nad sytuacją. Połączenie ABS z układem elektronicznego rozkładu sił hamowania (EBD) oznacza bezpieczne i skuteczne zatrzymywanie się oraz optymalną stabilność układu kierowniczego. Nowy Ranger został poddany bezlitosnym testom w najbardziej nieprzyjaznych warunkach na całym świecie. W trakcie jazdy przezbłoto, wodę,śniegipiach, zapewni Ci bezpieczeństwo i pełne panowanie nad pojazdem praktycznie w każdej sytuacji.

Zabezpieczenia

We wszystkich trzech rodzajach nadwozia montowany jest zdalnie sterowany centralny zamek oraz system blokowania kierownicy i zapłonu. Nowy Ranger charakteryzuje się najlepszą w klasie ładownością i możliwościami holowania o imponujących wynikach – odpowiednio 1 336 kg i 3 350 kg. Pojazd jest wyposażony w solidne zaczepy, zamykaną roletę, system mocowania ładunku o różnej wielkości oraz wygodne gniazdo zasilania 12 V.


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.