Ford Transit

Nowy Ford Transit to największy van w swojej klasie, który oferuje kilka wersji rozstawu osi, kabin i wysokości dachu oraz różne silniki i rozwiązania zarówno przestrzeni ładunkowej, jak i pasażerskiej. Pozwala to na łatwe dobranie pojazdu do specyfiki wykonywanej pracy. Powiedz nam, czym się zajmujesz i czego oczekujesz, a my na pewno znajdziemy Forda Transit pasującego do Twojego biznesu.

Pojazd, który wykonuje stawiane przed nim zadania

Nowy Ford Transit to odpowiedź na oczekiwania rynku. Został zaprojektowany tak, aby poradził sobie w każdych warunkach i skutecznie wspierał swoich użytkowników w wydajnej pracy, przy okazji dbając o ich portfele. Możliwości transportowe  i trwałość tego vana plasują go w ścisłej czołówce samochodów dostawczych. Nadwozie charakteryzuje się nowoczesnym designem i profilem, który zmniejsza opory powietrza, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia paliwa. Z kolei wnętrze jest funkcjonalne, stylowe i komfortowe. Bardziej pasuje do samochodu osobowego i pozwala zapomnieć, że prowadzimy Forda Transit – samochód dostawczy stworzony na wiele lat ciężkiej pracy.

Bądź zawsze w kontakcie

Ulice miast, autostrady, drogi miejskie i wiejskie... Ford Transit zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo, oraz o to, żebyś zawsze był w kontakcie – niezależnie od tego, gdzie będziesz pracować. Szeroka gama nowoczesnych technologii ułatwi prowadzenie pojazdu i parkowanie. W bogato wyposażonej kabinie, pełnej różnych schowków, możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą prostych komend głosowych. Dzięki temu nie musisz odrywać rąk od kierownicy a wzroku od drogi, a całą swoją uwagę możesz skupić na prowadzeniu pojazdu.

Maksymalna wydajność. Minimalne koszty eksploatacyjne

Ford Transit przez wiele lat pracował na reputację pojazdu wydajnego i praktycznego. Niezależnie od wybranej wersji rozstawu osi, wysokości dachu czy stylu kabiny, na pewno będziesz mieć do dyspozycji dużą przestrzeń ładunkową o znacznej długości. Przestrzeń ta została tak zaprojektowana, aby maksymalnie zwiększyć jej pojemność. Dzięki temu w każdym modelu zmieszczą się cztery europalety, a w modelu L4 nawet pięć. Tylne i boczne drzwi zostały przystosowane do przeprowadzenia załadunku i rozładunku w jak najkrótszym czasie. Wydajność Forda Transit zwiększy w Twojej firmie możliwość uzyskania wyższych dochodów, a niskie koszty eksploatacyjne przełożą się na dodatkowe oszczędności.

Zwiększona moc silników i oszczędność paliwa

Nowe, 2,2-litrowe silniki wysokoprężne TDCi z 6-biegowymi przekładniami dają większą moc i moment obrotowy, a jednocześnie zmniejszają zużycie paliwa. Dla zwiększenia ekonomiczności w Fordzie Transit zastosowano ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii (Smart Regenerative Charging), kontrole przyspieszania czy system Auto-Start-Stop. Każde z tych rozwiązań obniża koszty oraz zwiększa do maksimum zwrot z inwestycji.

Maksymalne bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu

Lista technologii ułatwiających codzienną pracę kierowcy jest długa – od sprzężonego z układem hamulcowym systemu ułatwiającego ruszanie pod górę po Ford SYNC, który wezwie służby ratownicze, gdy dojedzie do wypadku. Inżynierowie wzięli również pod uwagę specyfikę pracy pojazdu i zatroszczyli się o jego ochronę oraz ładunku, wyposażając go w zaawansowane systemy alarmowe. Ford Transit dysponuje różnorodnymi technologiami chroniącymi przed niemal każdą ewentualnością –zarówno Ciebie, jak i sam pojazd oraz jego ładunek, np. Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, zaawansowany system pomagający utrzymać prawidłowy pas ruchu, system monitorowania koncentracji kierowcy.


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.