Ford Transit Courier

Wydajny, niezawodny i bardzo ekonomiczny – to cechy, które wyróżniają każdego Forda Transit. Wygodny, dający radość z jazdy oraz pełen inteligentnych rozwiązań – jak każdy inny samochód firmy Ford. Taki też jest nowy Forda Transit Courier – poznaj go.

Komfort samochodu osobowego i ładowność vana

Nadwozie to połączenie piękna i praktyczności. Opływowy kształt nadaje nie tylko współczesnego wyglądu, ale również polepsza współczynnik oporu powietrza, który wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Nowoczesne światła idealnie wkomponowują się w linię nadwozia i jednocześnie gwarantują lepszą widoczność. Z koleizaokrąglony przedni zderzakpomaga uniknąć otarći zarysowań podczas jazdy w wąskich uliczkach oraz parkowania. Został zaprojektowany tak, aby był wygodny, praktyczny, przyjemny dla oka i jak najbardziej zbliżony do auta osobowego. Dlatego wnętrze nowego Forda Transit Courier jest komfortowe i eleganckie – nowe siedzenia są wygodne , a ich ustawienie jest zaprojektowane tak, aby każdy przełącznik czy schowek był pod ręką – w szczególności stacja dokująca MyFord, która służy jako bezpieczny uchwyt na telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 czy nawigację satelitarną.

Podróże, które pokochasz

Nowoczesna konstrukcja podwozia, zaawansowany układ kierowniczy, świetnie właściwości jezdne i niewielki promień skrętu sprawiają, że każdy kilometr przejechany za kierownicą nowego Forda Transit Courier jest czystą przyjemnością. Gdy do tego dodasz supernowoczesne technologie wspomagające kierowcę, poprawiające bezpieczeństwo i zmniejszające zużycie paliwa, może się okazać, że właśnie znalazłeś idealnego vana dla swojej firmy. Wybór zaawansowanych technologii, zastosowanych w standardzie lub dostępnych opcjonalnie, uprzyjemni Twój dzień w pracy i sprawi, że Twoja wydajność zwiększy się, a poziom stresu spadnie. Kilka spośród zastosowanych technologii chroni zarówno kierowcę, jak i jego samochód, a są to m.in.: technologia Ford SYNC, czujniki parkowania, system Ford Easy-Fuel.

Praktyczny, trwały i niedrogi w utrzymaniu

Cechą wyróżniającą Forda Transit Courier spośród konkurencji jest przestrzeń ładunkowa o pojemności 2,3 m3, która jest o 10% większa niż w innych pojazdach tej klasy. Za pełną standardową przegrodą jest wystarczająco dużo miejsca na europaletę i aż 660 kg ładunku. Podczas projektowania nowego Forda Transit Courier kładziono nacisk na minimalizację kosztów eksploatacyjnych. Dlatego zastosowano wieloczęściowy tylny zderzak, boczne listwy ochronne przedniei tylne światła umieszczono tak, aby uniknąć ich uszkodzenia podczas kolizji. Pozwala to ograniczyć czas i wydatki związane z naprawami oraz zmniejszyć cenę ubezpieczenia.

Zalety samochodu osobowego w pojeździe użytkowym

Napęd na przednią oś, podwyższone miejsce kierowcy, zaawansowane wspomaganie kierownicy oraz wyszukana konstrukcja podwozia. Różne jednostki napędowe – wysokoprężne i benzynowe, w tym rewolucyjny silnik EcoBoost o pojemności 1 l. To wszystko w połączeniu z technologią ECOnetic, która pozwala ograniczyć do minimum zużycie paliwa, sprawia, że za kierownicą Forda Transit Courier poczujesz się jak w samochodzie osobowym.

Ochrona i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Nowy Ford Transit Courier łączy w sobie wiele inteligentnych technologii stworzonych po to, aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów oraz Twój ładunek. Są wśród nich technologie, które pomagają redukować ryzyko poślizgu przy mokrej lub oblodzonej nawierzchni, automatycznie hamować, wzywać pomoc w razie wypadku czy ruszać na wzniesieniach. Dodatkowo, samochód wyposażony jest w systemy umożliwiające indywidualne zamykanie i otwieranie drzwi, oraz alarm z czujnikami ruchu, które pomagają zabezpieczać ładunek.


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.