Ford Transit Mikrobus

Transit Mikrobus to śmiały, bezpieczny i niezawodny wybór, czy to dla firmy przewozowej, klubu szkolnego, do podróży przez cały kraj, czy po prostu do regularnych kursów między przystankami. Oferujemy wersje z 9, 15 i 17 siedzeniami. Każda z nich zachwyca jasnym, przestronnym i dobrze wyposażonym wnętrzem. Podczas gdy pasażerowie wygodnie podróżują, kierowca doceni wyśmienite właściwości jezdne, prowadzenie i trzymanie się drogi niemalże na poziomie samochodu osobowego.

Wnętrze i nadwozie

Od chwili, gdy usiądziesz w kabinie, oczaruje Cię komfort oraz bogactwo zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby Twój dzień pracy był bardziej produktywny i mniej stresujący. Postaraliśmy się także o to, by wszyscy pasażerowie podczas podróży czuli się zarówno bezpiecznie, jak i wygodnie. W tablicy rozdzielczej zamontowano dźwignię zmiany biegów, któradopasowuje się do dłoni, co zapewnia płynniejszą zmianę biegów, typową raczej dla samochodu osobowego.  Właściwy wizerunek jest niezwykle ważny dla każdej firmy. Pod śmiałą i stylową powierzchnią kryje się niekwestionowanie przydatne wyposażenie, dzięki któremu Transit Mikrobus jest najbardziej cenionym samochodem w swojej klasie.

Osiągi

Odpowiednie predyspozycje i siła przebicia są kluczem do sukcesu w każdej niemal dziedzinie biznesu. Dlatego dajemy Ci do dyspozycji szeroką gamę silników i przekładni. Każde z tych rozwiązań zapewni odpowiednią moc dokładnie wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.Nasza rodzina silników wysokoprężnych Duratorq TDCi korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych, które zwiększają osiągi i wydajność. Najnowszy układ wtryskowy common-rail pomaga uzyskać optymalne połączenie mocy i momentu obrotowego, zapewniające maksymalny komfort jazdy przy pełnym obciążeniu. Dodatkowo, dzięki zmodernizowanej 6-biegowej przekładni mechanicznej oraz opcjonalnemu zbiornikowi paliwa o zwiększonej pojemności (103 l) możesz z łatwością pokonywać długie trasy.

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia

Transit Mikrobus może co roku pokonywać ogromne odległości, więc stałe zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i zabezpieczenie ładunku ma szczególne znaczenie. Nie musisz się martwić o swój samochód  ani o to, gdzie go zaparkujesz. Transit jest wyposażony w takie układy jak np. bierny układ przeciwkradzieżowy (PATS), specjalnie zabezpieczone zamki drzwi z obudowanym mechanizmem i wzmocnionymi mocowaniami, wyjątkowy system zamka w zatrzasku, zabezpieczony wspornik koła zapasowego. Pojazd jest wyposażony w zamontowane na wszystkich czterech kołach hamulce tarczowe z układem zapobiegającym blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), elektroniczny system podziału sił hamowania (EBD), elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP) oraz układ kontroli przyczepności kół napędzanych (BTCS).


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.