Ford Transit Podwozie

Opracowany od podstaw, aby zapewnić solidny fundament dla Twojej działalności, Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę do dalszej zabudowy i konwersji do rozmaitych zastosowań, od wywrotek i ambulansów po pojazdy kempingowe. Zapewnia on specjalną platformę, na której zakład zabudowy nadwozia może zamontować nadwozie specjalne oraz gwarantuje utrzymanie jakości i integralności w ostatecznej wersji pojazdu.

Stylistyka

Zdecydowana i nowoczesna stylistyka nadwozia modelu Transit doskonale odzwierciedla jego sprawność i niezawodność. Z przodu rzuca się w oczy krata wlotu powietrza, obramowana przez duże reflektory, zaopatrzona w trzy poprzeczki i eksponująca z dumą dziedzictwo marki przez umieszczenie na niej dużego znaczka Ford. Wiadomo jednak, że forma jest niczym bez treści. Dlatego śmiałe i nowoczesne nadwozie zostało specjalnie wzmocnione, co zapewnia wysoki poziom ochrony biernej.Gdy usiądziesz w kabinie, oczaruje cię komfort typowy raczej dla samochodu osobowego oraz bogactwo zaawansowanych rozwiązań technicznych. Wszystko to zostało zaprojektowane tak, aby Twój dzień pracy był bardziej produktywny i znacznie mniej stresujący.

Osiągi

Moc potrzebna do właściwej realizacji zlecenia jest kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia. Nasza bogata oferta silników i przekładni oraz wybór napędu na przednie, tylne lub wszystkie koła umożliwia dostosowanie parametrów pojazdu do wymagań związanych z charakterem prowadzonej działalności. Nasze pojazdy zapewnią odpowiednią moc dokładnie wtedy, gdy będziesz jej potrzebował. Rodzina silników wysokoprężnych Duratorq TDCi korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych, które zwiększają osiągi i wydajność. Najnowszy układ wtryskowy „Common rail” pomaga uzyskać optymalne połączenie mocy i momentu obrotowego, zapewniające doskonałe możliwości przewożenia ładunków i holowania.

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia

Pojazd Transit może co roku pokonywać ogromne odległości, więc stałe zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom i zabezpieczenie ładunku ma szczególne znaczenie. Możesz odpoczywać spokojnie, niezależnie od tego, gdzie zaparkujesz swój pojazd. Transit jest wyposażony w następujące układy: bierny układ przeciwkradzieżowy (PATS), wyjątkowy system zamka w zatrzasku, czy zabezpieczony wspornik koła zapasowego. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo w czasie jazdy. Wyposażyliśmy go w zamontowane na wszystkich czterech kołach hamulce tarczowe z układem zapobiegającym blokowaniu kół podczas hamowania (ABS) oraz elektroniczny system podziału sił hamowania (EBD). Na poprawę jakości prowadzenia dodatkowo wpływa standardowo montowany, niezawodny, elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP) (niedostępny w wersjach z silnikiem benzynowym i napędem na wszystkie koła). Model Transit jest również wyposażony w układ kontroli przyczepności kół napędzanych (BTCS), który pomaga w zapobieganiu poślizgowi kół podczas ruszania.


Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.