O Nas

 

 

Na polskiej mapie Forda jesteśmy od kwietnia 2006 roku. Wówczas byliśmy jedynym autoryzowanym dealerem na cały teren byłego województwa kaliskiego. Dorównanie najlepszym – to cel, do którego konsekwentnie przez lata dążyliśmy dbając o najwyższe standardy Salonu Sprzedaży i Serwisu.

Doradcy z kwalifikacją, mechanicy i blacharze z doświadczeniem oraz najnowszej generacji sprzęt z zakresu diagnostyki i naprawy to nasze główne atuty, dzięki którym uzyskaliśmy zaufanie i uznanie Klientów. Kluczem do sukcesu okazała się także nienaganna obsługa, atrakcyjne cenowo oferty oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom każdego Klienta.

 

 

 

Nasza oferta modeli, części zamiennych i akcesoriów jest systematycznie poszerzana o nowe pozycje. Dbamy także o stabilność systemu sprzedaży kredytowej i leasingowej oraz atrakcyjność pakietów ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pomoc w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z zakupem i rejestracją a także serwisowaniem samochodu.

 

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego poprzez usprawnienie zarówno procesów sprzedażowych, jak i naprawczych, do absolutnego minimum skróciliśmy czas oczekiwania na samochód. Na okres naprawy otrzymasz od nas samochód zastępczy – nie musisz, zatem z niczego rezygnować i funkcjonować tak jak przed awarią pojazdu.

 

 

Zadowolenie klienta to w tej chwili dla nas cel nadrzędny, dlatego pozostajemy w pełnej dyspozycji od poniedziałku do soboty i służymy swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Dokładamy wszelkich starań, aby z salonu Ford AUTO GRUPA LIS każdy kupujący wyjechał zadowolony oraz spokojny, że w razie jakichkolwiek kłopotów będzie mógł skorzystać z profesjonalnego serwisu oraz dostępnej 24h/dobę pomocy Ford Assistance.

 

 

 

Bo jazda samochodem to niekończąca się przyjemność…

AUTO GRUPA LIS s.j.
Rogatka 20 c
62-860 Opatówek k/Kalisza


Spacer po salonie

Wejdź

Chcesz przetestować samochód?

Zamów jazdę próbną!

Skorzystaj z poniższego formularza w celu zamówienia jazdy próbnej. Oddzwonimy do Ciebie, pamiętaj tylko żeby podać poprawne dane kontaktowe.